There are different flavors in a boxïœ -Peachđ -Grapeđ -Limeđ -Orangeđ There are 20 packs in a box! $27 for a box, super cheapđ€©đ€© It's only $1.3 per pack! You can also buy individuallyïœ $2 per pack (flavor of your choice)